eko family

Grzejniki łazienkowe ENIX

Grzejniki łazienkowe ENIX
Firma Enix jest polskim producentem grzejników, jej produkty charakteryzują się nowoczesnym, luksusowym wzornictwem, wzorową estetyką wykończenia a także bezawaryjnością.
Grzejniki wykonywane są z wysokiej jakości materiałów z Włoch i Austrii.
Poniżej przedstawiamy Państwu niektóre modele grzejników ENIX 

Grzejniki Design

      

Są to grzejniki o nietypowej formie pasujące do pomieszczeń o różnej architekturze i wystroju.

Grzejniki łazienkowe dekoracyjne

   

W tej grupie znajdziecie Państwo grzejniki uniwersalne o lekkiej konstrukcji z delikatnie wyprofilowanymi rurkami , grzejniki o ciekawej plastycznej linii i opływowym kształcie oraz grzejniki o prostej, geometrycznej formie i idealnie dobranych proporcjach.

Grzejniki łazienkowe chromowane

   

   

Wykończenia

      

W tej grupie znajdują się grzejniki powlekane powłoką chromowaną. Charakteryzujące się lekką konstrukcją z delikatnie profilowanymi rurkami idealne do łazienek zawierających detale chromowane jak i metalizowane. Są tam również grzejniki powlekane powłoką chromowaną, posiadające unikalny system łączeń – poziome rurki łagodnie przechodzą w bryłę kolektora. Grzejnik wyposażony w boczne listwy dekoracyjne (4 wykończenia drewniane i 3 kol. metalizowane).

Grzejniki drabinkowe

      

Grzejniki te charakteryzują się lekką konstrukcją, podkreśloną delikatnie wygiętymi, prostymi lub wysuniętymi rurkami . Są przy tym funkcjonalne .

Grzałki i zawory

      

Pliki do pobrania:

Ekoemiter
02-249 Warszawa
ul Gen. Sosnkowskiego 17/12
tel +48 022 8 676 603
tel. kom. 0 602 660 853
realizacjastudiofabryka.pl